Bağdat Cad. Zühtüpaşa Mah No :6/8 Kadıköy

DENTAL RATIO TÜRKİYE

 DENTAL RATIO TÜRKİYE®️’nİn kalbinde, ödün vermeden en kaliteli implant çözümlerini düşük maliyetle sunma inancı ve sözü var! Diş implantolojisinde uzmanız ve çene cerrahları, ağız cerrahları, diş hekimleri ve diş teknisyenleri için ekonomik fiyatlarla patentsiz ürünler tedarik ediyoruz. Bu yaklaşımımız , siz değerli müşterilerimize çok geniş protez çözümleri sağlamaktadır.
DENTAL RATIO TÜRKİYE®️’deki ekibimiz, 10 yılı aşkın süredir dental deneyimi olan ve bunu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyan üyelerden oluşmaktadır. Dental uygulamalar dünyasında harcanan bu yeri doldurulamaz deneyim , sistemin mekanik detayından günlük sağladığımız müşteri hizmetlerine kadar DENTAL RATIO TÜRKİYE®️‘nİn her anını şekillendirdi.
Pazardaki kapsamlı ticari bilgi birikiminin yanı sıra klinik uygulamada önemli bir geçmişe sahip olmak, müşterilerimizin her gün karşılaştıkları zorlukları anladığımız anlamına gelir. Kalite ve maliyet, ikisi olmasa bile, genellikle birinin aleyhine rekabet eder. DENTAL RATIO®️‘implantlarımızda , durumun böyle olması gerekmediğine kuvvetle inanıyoruz.
DENTAL RATIO TÜRKİYE ®️ müşterilerine , hasta finansmanı, rekabetçi fiyatlar, sigorta geri ödemeleri ve artan malzeme maliyetleri dahil olmak üzere piyasa baskılarını hafifletebilecek para tasarrufu, güvenli ve etkili tedavi seçenekleri sunma esnekliğine sahiptir..
   “İtibarımız artıyor ve bunun, yaptığımız her şeye koyduğumuz özveri ve tutkumuzun sonucu olduğuna inanıyoruz. Araştırma ve geliştirme, modern üretim süreçleri ve kapsamlı bir kalite kontrol süreci sayesinde DENTAL RATIO TÜRKİYE ®️, diş hekimlerinin hastalara yüksek kaliteli tedavi sunmasına olanak tanıyan yenilikçi çözümler sunar ”.
Özlem ZAMBAKOĞLU
Genel Müdür