İMPLANTLAR

DentalRatio

OKTAGON İMPLANT SİSTEMLERİ


OKTAGON kategorisindeki ürünler; günlük uygulamada kanıtlanmış implantoloji kavramlarını kullanır ve çok yönlülüğü ile sadeliği birleştirir. OKTAGON implant sistemi Grade 4 saf titanyumdan oluşmaktadır ve doku seviyesi ve kemik seviyesi alternatifleri mevcuttur.


TISSUE LEVEL / TL


REGULAR PLATFORM

Platform: Ø 4.8 mm – Kemik içi: Ø 3.3 mm, Ø 4.1 mm, Ø 4.8 mm

OKTAGON 3.3 mm çapındaki implantlar en az 5.5 mm çene genişliği ve bitişik dişler arasında en az 7 mm’lik bir meziodistal boşluk olan vakalar için alternatif bir seçenektir. OKTAGON 4.1 mm çapındaki implantlar en az 6 mm çene genişliği, 4.8 mm çapındaki implantlar en az 7 mm çene genişliği ve bitişik dişler arasında 7 mm’lik bir mesiodistal boşluk içindir.


REGULAR PLATFORM (Tapered Design)

Kemik içi: Ø 4.1 mm

İmmediat implantasyon için özel olarak tasarlanmıştır. Geometrisi nedeniyle; silindirik ve konik implantların spesifik avantajlarını birleştirir


WIDE PLATFORM

Platform: Ø 6,5 mm - Kemik İçi: Ø 4,8 mm

OKTAGON 4.80 mm çapındaki implantlar çene genişliğinin 7.00 mm’yi aştığı ve bitişik dişler arasında 8.50 mm’lik meziodistal boşluk olduğu vakalar içindir. Genelde daha geniş çaplı servikal bölümleri olan dişlerin restorasyonunda kullanılır ve daha geniş diş yuvaları ve ara-yüz boşlukları için uygundur. Özellikle arka bölgede gıda artığı birikimi ve antomik boşluklardan kaynaklanan sorunları ortadan kaldırır.