<DENTALRATIO || Hakkımızda

Kurumsal

DENTAL RATIO TÜRKİYE

Dental Ratio’nun kurumsal sloganı; kaynakların akıllı kullanımı ile en iyi ürün kalitesi ve kaliteden ödün vermeden düşük maliyetli ürün çözümleri sunmaktır.

Biz mümkün olduğunca çok kişinin iyi fiyatlarla en kaliteli dental ürünlere ulaşabilmesini, daha yüksek bir yaşam kalitesine yetebilmesini arzuluyoruz. Fiyat avantajları kaliteden ödün verme ile sağlanamaz, fakat en sık kullanılan en önemli ürünlere değişim çeşitliliği sağlanabilir. Dental Rato implant diş hekimliği konusunda uzmanlaşmış uygulamaların günlük gereksinimleri için en kaliteli kanıtlanmış ürünleri cazip fiyatlarla sunmaktadır. Şirketin yüksek verimliliği ve rekabet gücü Diş Hekimliği uzmanları ile sinerjik işbirliğine ve mükemmel kaliteleri ile bilinen imalatçılarımız Hager & Meisinger’e dayanır.

Bu Dental Ratio için doğrudan müşterilerine yansıyan maliyet avantajları yaratır. Dental Ratio’nun ürünlerinin maliyet etkinliği mevcut rekabetin bir sonucu olarak esnek tedavi seçeneklerine sahibi olmak isteyen tüm kullanıcılara yarar. Bizim müşterilerimiz Dental Ratio’nun oral implant diş hekimliğinde uzun yıllar deneyimi olan uzmanlarından ve onların yeniliğe olan keskin ilgilerinden faydalanırlar; uzmanlarımız ulusal ve uluslararası akademik kurumlar ve uzman toplumlar ile olan özel işbirlikleri nedeniyle her zaman en son gelişmelerin en yakın takipçileridir.

Dental Ratio

Yüksek verimliliğimiz ve rekabet gücümüz mükemmel kaliteleri ile bilinen imalatçı Hager & Meisinger’e dayanır.

Dental Ratio’nun oral implant diş hekimliğinde uzun yıllar deneyimi olan uzmanlarından ve onların yeniliğe olan keskin ilgilerinden faydalanırlar; uzmanlarımız ulusal ve uluslararası akademik kurumlar ve uzman toplumlar ile olan özel işbirlikleri nedeniyle her zaman en son gelişmelerin en yakın takipçileridir.

DENTAL RATİO® TÜRKİYE, daha fazla hastayı tedavi etmek için çok fazla esneklik sağlayan ekonomik fiyatlandırma sağlar.